İş alanları

İş alanları

Hukuki Danışmanlığı

attorney lawyer law firm marketing data lists

Biz tüm alanlarda şirket sahiplerine ve hatta vatandaşlara, Irak ve Kürdistan bölgesinin kanun ve talimatlarına göre, dikkatlı ve kesin bir şekilde hukuki danışmanlıkları sunuyoruz. Danışmanlıklarımız ticari, sanayi, kontratlar, ikamet, işgüçü ve yasal koruma alanları ve başka alanlarda sunulur.

Dava ve Hakemlik

Biz, uzmanlıklarına göre gruplara bölünmuş, bir takım avukatız. Bu avukat ekipleri yıllık onlarca medeni, şahsi durum, suç ve cinayet davaları gibi tüm mahkemelerde çözerler. Ayrıca, bizim bu avukat ekipler, borç, ihtiyati haciz, iş ortaklar aralarında hesep sorma, sahiplik hakkı davası ve kontrat çeşitleriyle alakalı davalar gibi dava tipleri üzerinde çalışırlar. Bunlar kesinlikle başvuru ve temyiz gibi bütün dava aşamaları kapsar. Bunlara ek olarak, avukat ekiplerimiz mahkemelerin hükümleri ve tüm işlemleri yerine getirirler.

Şirketlerin Yasal İşleri Yönnetme

Doğramacı Avukatlık ve Hukuki Danışmanlığı çeşitli faaliyetleri olan şirketleri kurma, yabancı şirketlerin şubeleri açma ve yasal işleri yönetme, şirketlerin kapatma ve kapattıktan sonra payları satma işleri gibi şirketlerin ayrı alanlarında derin tecrübesi vardır. Ayrıca, özel yerli ve uluslararası bankalarda ve Irak ve Kürdistan bölgesinde çalışan firmalrında çalışmak için işe alım ve yetenekli avukatlar sağlama alanlarında iyi tecrübemiz vardır.

Vize, İkamet İzni ve Göç

Doğramacı Avukatlık ve Hukuki Danışmanlığı Kürdistan bölgesine giriş vizesi ve ikamet alanında uzman olan beş avukattan oluşan bir ekibi vardır. Ayrıca, Doğramacı Avukatlık ve Hukuki Danışmanlığı’a ayıt şubelerde çalışan ekip ve avukatlar iş bilgileri olan, güvenirlik ve dakiklik sıfatlarıyla tanınan insanlardır. Biz yabancı vatandaşların işleri, onları hiç yormadan ve gecikmeden, ciddi bir şekilde yürütmeye çalışırız.

Ortaklık ve Normal Kontratlar Hazırlama

Doğramacı Avukatlık ve Hukuki Danışmanlığı Türkçe, Arapça ve İngilizce dillerde kontrat ve yasal talimatları hazırlamakta iyi bir rakiptir. Ayrıca, Doğramacı Avukatlık ve Hukuki Danışmanlığı petrol ve gaz alanları, ticaret, satış, kira, yönetme, hükümi kontratlar, okuma kontratları, servisler ve başkalarıyla ilgili şirketlerin ve şahsi evrakları düzenlemektedir. Bizim danışmanlarımız bu alanda yeterli ve tatmin edici tecrübeleri vardır ve biz zannediyoruzki bizim müvekkillerimizin hakları kontrat ve evraklarında garanti edilirse onların hakları ileride garanti olur.

Emlak İşleri

Satış, kira, kullanım hakkı, vergiler, tutsat, emlak yürütme haczi, emlak üzerinde teserruf etme, kontratlar, inşaat anlaşmaları, emlak yatrımı, emlak borç anlaşmaları ve başka emlak ve yasal servisleri gibi tüm emlak ile ilgili servisleri müvekkillerimize sunabiliriz.

 • 1
 • 2
 • Doğramacı

  Biz, Doğramacı Avukatlık ve Hukuki Danışmanlığı olarak, bizimle çalışan şirketler, o şirketlerde çalışan personel ve normal halk müvekkillerimiz dahil tüm müvekkillerimize, onların sipariş ve ihtiyaçlarına göre, hukuki danışmanlığı sunmalıyız.

  • Follow Us:    
    

     

   Iletişim

  Door 501, 5th Floor, Sayid Tayyib Building, Ronaky Q., Erbil - IRAQ
  +964 (0)771 6 777 666
  info@n-dogramaci.com